Ponuka práce - Asistent/-ka riaditeľa

Náplň (druh) práce:

- administratívne úkony na úseku riaditeľa,
- spolupráca s úradmi
- komunikácia s externým právnikom
- príprava nájomných zmlúv podľa inštrukcií
- komunikácia s nájomníkmi
- organizácia stretnutí, kontrola plnenia termínov,
- príprava podkladov pre pravidelné stretnutia so strediskami
- objednávanie tovarov a služieb
- dohadovanie obchodných stretnutí
- príprava prezentácií, e-mailov, textov a príspevkov na web/FB
- sústreďuje podklady a napomáhanie pri spracovaní materiálov na MZ BA-BNM

Pracovné podmienky:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie:

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti:

Všeobecné spôsobilosti:

- organizovanie a plánovanie práce
- kultivovaný písomný prejav
- samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

uchádzač/-ka musí ovládať prácu:
- MS Word
- MS Excel
- MS Outlook
- práca s internetom

Osobnostné predpoklady:

- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Termín nástupu:

02.11.2020

Ponúkané výhody:

Nástupný plat 1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Nástupný plat závisí od vzdelania a odpracovaných rokov

Informácie o výberovom konaní:

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: janikova@ekovps.sk, alebo telefonicky na +421 911 420 317.

Počítadlo unikátnych prístupov: 00217
TodayToday0
This WeekThis Week0