Ponuka práce - Vedúci strediska Tržnica

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- riadenie a správa strediska Tržnice na Trnavskom mýte;
- dohľad nad technickým, technologickým a personálnym zabezpečením strediska;
- priama zodpovednosť za podriadených,
- predkladanie návrhov organizačných opatrení;
- plánovanie činností a tvorba rozpočtu;
- kontrola prevádzkových nákladov;
- komunikácia s nájomníkmi Tržnice;

Administratívna činnosť:
- vypracovávanie nájomných zmlúv v spolupráci s právnym oddelením a vedenie ich evidencie;
- spracovávanie podkladov pre mzdy;
- vybavovanie sťažností;
- tvorba podkladov pre fakturáciu;

Zamestnanecké výhody, benefity:
- 5 dní dovolenky naviac;
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas;
- príspevok na III. pilier v sume 2,5% z hrubého príjmu;
- stravné lístky v hodnote 4,-€

Informácie o výberovom konaní:

- mať prehľad v oblasti technickej správy budov

- orientácia v súvisiacich právnych normách

- skúsenosť v oblasti komunikácie s verejnou a štátnou správou

- k pohovoru predložiť plán rozvojového projektu efektívneho využitia Tržnice v rozsahu do 10 normostrán

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

- vysokoškolské II. stupňa,
- vzdelanie v odbore materiálovotechnologická fakulta, stavebná fakulta, alebo strojnícka fakulta, ekonomická fakulta,

Ostatné znalosti:
- Microsoft Outlook - expert
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- fakturácia - základy

Počet rokov praxe:
min. 5 ročná prax v oblasti správy a údržby väčších budov slúžiacich na poskytovanie služieb.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- 5 ročná skúsenosť v riadení väčšieho počtu zamestnancov v oblasti správy a údržby budov;
- znalosť právnych predpisov v oblasti správy a prenájmu nebytových priestorov, predpisov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci;
- skúsenosť v rokovaniach s obchodnými partnermi;
- vedúca osobnosť;
- samostatnosť;
- asertivita;
- kreativita.

Pracovná doba:

pracovná doba :  7:00 - 15:00.

Miesto práce:

Šancová 112

Bratislava

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Termín nástupu:

01.09.2020

Ponúkaný plat (brutto):

- 1.500,- € / mesiac

- 13. plat, mimoriadne odmeny v súlade so zákonom 553/2003

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: janikova@ekovps.sk,

Počítadlo unikátnych prístupov: 00217
TodayToday0
This WeekThis Week0