Ponuka práce - Obsluha malej mechanizácie

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Počas letnej sezóny pracuje ako robotník - obkášač v sadovníckej skupine,

obsluhuje stroje a zariadenia pri údržbe zelene a ďalších záhradníckych činností.

v zimnej sezóne sa podieľa na zimnej údržbe spravovaných objektov,

Zamestnanecké výhody a benefity:

- motivačné odmeny;
- 13. plat;
- príspevok na III. pilier DDS 2,5% z hrubého príjmu;
- týždeň dovolenky naviac;
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas;
- školenia ;
- stravné lístky;
- poskytnutie pracovného ošatenia a OPP;
- lekárske prehliadky;

Pracovné podmienky:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:00

Práca na zmeny:

jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

znalosť práce s krovinorezom, motorovou pílou a vysokozdvižnou plošinou výhodou, nie však podmienkou

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Miesto práce:

Račianska 28,

Bratislavský kraj,

Bratislava

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Termín nástupu:

ihneď

Ponúkaný plat (brutto):

800 EUR / Mesiac
v súlade so Zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o výberovom konaní:

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: janikova@ekovps.sk, alebo telefonicky na +421 911 420 317.

Počítadlo unikátnych prístupov: 00217
TodayToday0
This WeekThis Week0